من از کابل برگشتم.........با من باشید

سلام و هزاران سلام

به یاران همیشگی و همراهان عزیزمن

کسانی که در طی غیبتم همیشه با من همراه و همسفر بودند . یاد آنها با من بود و احتمالا" کمی از خاطره من با آنها

ممنون از تمام کامنتهای مهربانه و خوبتان که بهم یاد آوری میکرد کسانی که دوستشان دارم منتظرم هستند .

دوستان عزیز اگر خدا بخواد از امروز سفرنامه کابل را براتون مینویسم و از شما میخوام که مثل همیشه با من باشید و در این سفر نیمه مصور با هم سری بزنیم به کشوری که حتی شنیدن نامش انسان را به اضطراب وامیداره.

عجالتا" اولین عکس رو از دستهای حنا بسته گل دختری از تبار آریا و خاک پاک کابل به شما تقدیم میکنم که آلبالوهای سرخ و آبدار باغ مادری همسر گرامیم را به من و به همه شما تعارف میکنه .

بفرمائید نوش جان

/ 8 نظر / 58 بازدید
جهانمهر هروی

خواهر گلم خانم ایزدی سلام! اولتر از همه امید کابل زیبا خوش تان آمده باشد. بعد از آن میخواستم بخاطر زیبا نوشتن خاطرات تان تبریک عرض کنم و سوم اینکه شکر که باز یاد غریب ها را کردید. تشکر از پیام تان. موفق باشید.

عزیزه عنایت

سلام خواهر مهربانم ! نخست از همه صحت و سلامتی شما را خواهانم وبسیار خورسندم که از سفر برگشتید وخاطرات شیرین آن وطن زیبا را باخواد آورده اید . نوشته شما را خواندم زیبا بود منتظر بقیه اش و همچنان تشکر از پیام مقبول تان .[گل][گل][گل][گل][گل]

مینا

اموزش زبانهای خارجی با سی دی نت هیچکس تنها نیست حتی شما

رها

با تشکر از نوشته های زیبایتان یه سوال:چرا شما با یک افغانی ازدواج کردی؟ خودت اهل کجایی؟

زیتون

دهانم آب افتاد خیلی آلبالودوست دارم

ابوسفیان مرزایی

سلام دوست عزیز و ناز گلم خوبی..... امید وارم که اشاالله خوب باشی. داشتم تو وبها می‌گشتم که وب تورو باز کردم ای بابا وب خیلی زییا داری باید بگم که محشره محشر خوب دیگه من الان منتظر اومدنت هستم بياو بذار مهربونيت رومثل هميشه همه جابپاش تابهار رو باهم صداكنيم تو كوچه باغ خاطره هامون مثل نوشته هاي شيرنت كه طعم زندگي رو ازياد ميبره بازرورق خيالت منتظرت میمونم زودبيا .... عزیزم وب منو اگه خواستی به اسم عاشــقانه ها -::- موج خروشــــان عشق لینک کن و به من هم خبر ده که وب ناز شمارو به کدام اسم قشنگ لینک کنم. منتظرتم هاااااا بیااااااایییییی بای abosufiun9@yahoo.com

[گل][دلقک]

حتما ترشیده یا کور کچل بودی[سبز]